אגף הורים וקהילה

ארועים קהילתיים:
בתי הספר של הרשת מהווים מרכז קהילתי ובכל תאריך מיוחד מפיקים בבתי הספר אירועים משותפים לקהילה. באירועים אילו מועצם הקשר בין ההורים לבתי הספר וניתן ביטוי לכשרונות של התלמידים. בין האירועים שמופקים: שמחת בית השואבה, הדלקות חנוכיה מרכזיות, ליל הסדר לדוגמא ועוד.

סדנאות חינוך:
על מנת שהחינוך של הילד יהיה מקיף ומושלם בבתי הספר של הרשת קיימות סדנאות חינוך המועברות להורים על ידי מרצים המומחים בחינוך ילדים. בסדנאות מקבלים ההורים פתרונות להתמודדויות עם החינוך גם בבית וכן ניתן לשאול בהן שאלות פרטיות על התמודדות אישית עם בעיה ספציפית.

ביקורי בית:
בפרוייקט ביקורי בית יוצאים מורי הרשת במהלך השנה לביתם של התלמידים על מנת להכיר את משפחתו של כל תלמיד באופן אישי. בכל ביקור מעניק המורה מתנה חינוכית מיוחדת המופקת ברשת. הביקורים תורמים באופן משמעותי לחיזוק הקשר המשולש בין התלמיד, הוריו והמורה.

רבעוני בתי הספר:
בכל רבעון מפיקה הרשת רבעונים צבעוניים מעוצבים לכל בתי הספר. הרשת מעמידה לרשות בתי הספר גרפיקאי המעצב לכל בית ספר רבעון ייחודי לו.

מסורת של מסירות:
תוכנית "הקשר הרב- דורי" פועלת בבתי הספר של הרשת בהצלחה רבה כפרויקט "מסורת של מסירות" - חיבור ויצירת קשר בין הדור הצעיר לדור השלישי - הסבים והסבתות. ילדי הדור הצעיר מארחים בחיבוק גדול של אהבה וגאווה את הסבים והסבתות בבית הספר, לומדים מהם על סיפורי העבר ויוצרים יחד פרוייקטים משותפים המשלבים תקשוב וחדשנות טכנולוגית. לסיכומה של השנה יוצרים יחד הילדים וסביהם תערוכה חינוכית - היסטורית, המציגה את התהליך אותו עברו יחד.